Juraj KRÁLL

Managing Director, Kouč, Mentor

Juraj po pracovných skúsenostiach na Slovensku a v zahraničí (Maďarsko, Česko, Srbsko, India, Dubaj a Malajzia) ako tréner, kouč, HR manažér, vrcholový manažér, obchodník a dobrovoľník sa rozhodol v roku 2014, že založí firmu GROWISION. Jej poslaním je prispievať k budovaniu takých firiem na Slovensku a v okolí, ktoré vytvoria partnerské, zmysluplné a atraktívne pracovné prostredie pre ľudí.

Rozvoj ľudí je veľmi efektívny a má maximálny prínos vtedy, keď sa pristupuje ku každému klientovi individuálne a partnersky. Zisťujú sa reálne a aktuálne potreby ľudí vo firme a následne sa vytvorí projekt s jasnými krokmi a cieľmi. Následne celú transformáciu vedú zamestnanci a Growision kouči ich počas toho sprevádzajú a dopĺňajú.

Juraj spolupracuje hlavne s majiteľmi a vedúcimi pracovníkmi firiem. Venuje sa transformácií firiem od tradičných k partnerským, navrhovaní rozvojových programov a koučingu.

Špecializuje sa na:

       Individuálny rozvoj formou koučingu.

       Budovanie partnerských firiem hlavne v malých a stredných firmách.

       Rozvoj líderských, obchodných a podnikateľských zručností.

Vo voľných chvíľach sa venuje rozvoju ľudí v neziskových organizáciách, ako napríklad Lead Up, JCI Business, Future Medical Leaders Academy a občas aj na Fakulte managementu Univerzity Komenského.

 

Andrea KRKOŠKOVÁ

Kouč, Mentor a Happiness Strategist

– certifikovaný business coach & mentor & priekopník inovatívnych metód rozvoja
happiness strategist = podpora firiem a tímov pri zvyšovaní motivácie a nastavovaní zdravého pracovného prostredia
– partner pre rozvoj líderskýchmotivačných & komunikačných zručností
– podpora pri tvorbe efektívnych riešení business stratégií

Na akých témach najviac pracuje:
– efektívne stratégie tímov pre zlepšovanie svojho fungovania
– efektívne stratégie pri zníženej motivácii
– efektívne stratégie v záťažových situáciách
– efektívne komunikačné stratégie
– transformácia jednotlivca/tímu na nový štýl premýšľania

 

„Koučing je pre mňa cesta ako objavovať stále efektívnejšie riešenia vedúce k úspechu a rastu jednotlivca. Je to „urýchľovač osobnostného rastu“.

SKÚSENOSTI, ktoré Andreu najviac ovplyvnili:

– renomovaná certifikovaná škótska škola Business coaching of Sandra Wilson (2015 – 2016)
transakčná analýza ako psychoterapeutický smer veľmi dobre použiteľný pre pochopenie osobnosti, vzťahovej dynamiky a ako nástroj osobnostného rastu
– renomovaná kanadská škola: ERICKSON COLLEGE INTERNATIONAL: certifikát: MASTER class trainer
10 rokov na pozícii: manažér/ líder využívajúci techniky koučingu, moderovaných diskusií, konštruktívnej spätnej väzby a profesionálnej prezentácie
10 rokov prípravy úspešných a efektívnych business stratégií v 5 firmách
– pre svoj posun využívam tiež mentoring úspešných koučov a trénerov: PaeDr. Pavla Žákovska, PCC, Liz Steward, PCC, PhDr. Dana Babincová…

REFERENCIE: Forbes SK & CZ & HU, Respect Poisťovňa, TITANS freelancers , Curaden SK & CZ, Allianz-SP, CBRE, Phoenix zdravotnícke zásobovanie, DHL Supply Chain

Roman RÁC

Tréner a Konzultant

Manažérske skúsenosti a všeobecný prehľad o podnikateľskom prostredí získal pôsobením v Poradenskom a rozvojom centre na FMUK, kde bol manažérom rôznych projektov zameraných na rozvoj podnikania a činností s ním spojených.

Roman vyštudoval magisterské štúdium v odbore manažment a podnikanie na Fakulte manažmentu Univerzity Komenského v Bratislave (FMUK).

Momentálne pracuje ako HR Advisory Consultant v PricewaterhouseCoopers. V Growision pracuje ako kozultant a tréner, kde má za úlohu organizáciu projektov na Slovensku a v Česku, online marketing a zastrešuje mystery shopping projekty.

Zručnosti v oblasti marketingu a riadenia nadobúdal už počas štúdia na strednej škole, kde v spoločnosti BeeQueen, š. s., zastával funkciu vedúceho marketingového oddelenia. Jeho manažérsky tím získal dve významné ocenenia. Prvým je ocenenie Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory „TOP tím“ aplikovanej ekonómie – je ocenením tvorivosti, odvahy a podnikavosti študentov. Druhým je 2. miesto v súťaží najlepší manažérsky tím v konkurencii 53 kolektívov z celého Slovenska.

Odborné znalosti získava aj ako lektor počas letných mesiacov vo výchovno-rekreačnom diagnostickom centre. Pri práci s problémovými deťmi nadobúda zručnosti v analýze a diagnostike človeka.